Şartlar & Koşullar


Şartlar & Koşullar

Tanımlar

Aşağıda belirtilen şartların her biri, bu Satış Koşulları Miximor İlan Sitesi Hizmetlerinde (bundan sonra "Koşullar" olarak anılacaktır) aşağıdaki anlamlara sahiptir:

1.       Duyuru: Bir Ürün veya hizmeti satın almak, kiralamak veya satmak ve Web Sitesi ve Mobil'de yayınlamak için bir İlan veren editörünün kendi sorumluluğunda sunduğu tüm unsurları ve verileri (görsel, metinsel, sesli, fotoğraflar, çizimler) ifade eder. Site.

2.       İlan veren: Fransa'da yerleşik bir büyük gerçek veya tüzel kişi, bir hesabı olan ve Web Sitesinde ondan bir duyuru gönderen herhangi bir gerçek veya tüzel kişi anlamına gelir. Herhangi bir İlan veren, para yatırmak ve veya reklamlarını yönetmek için Kişisel Hesaba bağlanmalıdır. Reklam ilk depozitosu otomatik olarak İlan verene bir Kişisel Hesap oluşturulmasını gerektirir.

3.       Kişisel Hesap: İlan verenin oluşturması gereken ve reklamlarını yaymak, yönetmek ve görüntülemek için Web Sitesinden bağlanması gereken boş alanı ifade eder.

4.       Miximor: {Şanlıurfa} Ticaret ve Şirketler Sicilinde kayıtlı ofisi {Bahçelievler Mh. Cengiz Topel Cd. 91. Sk. No.39/A Haliliye / Şanlıurfa} adresinde bulunan 0611056083000001 mersis numarasıyla kayıtlı Web Sitesi ve Mobil Siteyi yayınlayan ve işleten şirket anlamına gelir {Şanlıurfa}.

5.       Müşteri Hizmetleri: Miximor, İlan verenin daha fazla bilgi edinebileceği departman anlamına gelir. Bu hizmete, Web Sitesi ve Mobil Site üzerindeki bağlantıya tıklayarak e-posta yoluyla ulaşılabilir.

6.       Miximor Hizmetleri: Miximor, Web Sitesi ve Mobil Sitede Kullanıcılar ve İlan verenler için sunulan hizmetler anlamına gelir.

7.       Web sitesi: Miximor tarafından işletilen ve esas olarak https://miximor.com URL'sinden erişilen ve Kullanıcıların ve İlan verenlerin Miximor internet aracılığıyla Hizmete erişmesine izin veren web sitesi anlamına gelir .

8.       Mobil Site: Miximor tarafından işletilen ve https://miximor.com  URL'sinden erişilebilen ve Kullanıcıların ve İlan verenlerin cep telefonu hizmetleri {Miximor} aracılığıyla erişmelerine izin veren mobil sitedir .

9.       Kullanıcı: Web Sitesi ve Mobil Site aracılığıyla Miximor Servis’e erişimi olan herhangi bir ziyaretçi ve farklı ortamlardan erişilebilen Miximor Danışman Hizmeti.

Konu

Bu Kullanım Hüküm ve Koşulları, Web Sitesi ve Mobil Siteden Kişisel Hesabına bağlanan bir İlan verenin herhangi bir aboneliği için geçerli olan sözleşme koşullarını belirler.

Kabul

Web sitesinin bir İlan veren tarafından herhangi bir şekilde kullanılması, mevcut Koşulların tam olarak kabul edilmesidir.

Sorumluluk

Miximor'un sorumluluğu, gerek İlan veren gerekse büyük bir güç durumu nedeniyle yerine getirilmemesi veya uygun kontrolün uygun olmayan şekilde yerine getirilmesinden sorumlu tutulamaz.

Bu şartların değiştirilmesi

Miximor, Şartlar ve Koşulların tamamını veya bir kısmını değiştirme hakkını her zaman saklı tutar.

İlan verenlerin, değişikliklerden haberdar olmaları için Şartlara başvurmaları tavsiye edilir.

Çeşitli

Şartların bir kısmının yasa dışı, geçersiz veya herhangi bir nedenle uygulanamaz olması durumunda, söz konusu hükümler yazılı olarak kabul edilmeyecek, geri kalan hükümlerin geçerliliği sorgulanmadan İlan Verenler ve Miximor arasında uygulanmaya devam edilecektir.

Herhangi bir şikayet Müşteri Hizmetleri Miximor'a iletilmelidir.