Hakkımızda


Hakkımızda

Miximor, pek çok sektörden alıcı ve satıcıların buluştuğu bir online pazar yeri platformudur. Miximor sayesinde binlerce alıcı ve satıcı rahatlıkla buluşur, bir taraf ürünlerini kolayca satarken diğer taraf ise güvenli ve avantajlı bir şekilde ihtiyacı olan ürünü satın alır. Geniş kategori yelpazesi ile çeşitli sektörlerden satıcıları aynı Pazar yerine toplayan Miximor, alıcılara da bu açıdan bir kolaylık sağlar. Gayrimenkul yatırımı yapmak isteyenlere alternatif bir yol açma amacıyla yola çıkan Miximor, çoğunlukla kiralık ve satılık gayrimenkullerin bulunduğu bir pazardır. Emlak girişimcilerinin satılık ve kiralık gayrimenkulleri rahatlıkla pazarlayabildiği Miximor, satılık ve kiralık daire, villa, arsa, otel, dükkân, restoran vb. gayrimenkul arayışında olan alıcılara da özel avantajlar sunar.

En önemli özelliği yabancı yatırımcıların en çok ziyaret ettiği sitelerden birisi olmak olan Miximor, Türkiye’nin her bölgesinden alım ve satıma olanak tanır. Aktif olduğu ülkeler arasında sadece Türkiye olmayan Miximor; Birleşik Arap Emirlikleri, Umman, Bahreyn, Katar, Suudi Arabistan, Kuveyt, Irak, Cezayir, Fas, Tunus, Libya, Sudan, Mısır, Filistin, Lübnan, Suriye ve Ürdün’de de çalışmalarına devam etmektedir.

Ortadoğu’nun en hareketli online pazar yeri olan Miximor’da bulunan, gayrimenkul dışındaki kategoriler şöyledir:

·         Otomobil, Motosiklet ve Deniz Araçları

·         Yedek Parça & Aksesuar

·         İş Makineleri & Sanayi

·         Elektronik (Bilgisayar, Cep Telefonu, Fotoğraf & Kamera, Ev Elektroniği)

·         Giyim (Erkek, Kadın, Çocuk, Bebek, Spor, Ayakkabı & Çanta, Saat & Aksesuar)

·         Kişisel Bakım & Kozmetik

·         Hobi & Oyuncak

·         Plastik Ev Ürünleri

·         Ustalar ve Hizmetler (Tadilat & Dekorasyon, Nakliye, Araç Servis, Teknik Servis, Düğün)

·         Hayvanlar

·         Özel Ders Verenler

·         İş İlanları

Vizyonumuz; Ortadoğu ve Türk ticaret pazarını büyütmek, marka değeri kazandırmak, dünyaya tanıtmak ve yabancı sermayeden faydalanabilir hale getirmektir.

Misyonumuz; Ortadoğu ve Türk girişimcileri hem yurt içi hem de yurt dışındaki potansiyel müşterilerle online ortamda tamamen ücretsiz bir şekilde buluşturmak.